Atribuită Cumpărare directă

Ulei amestec pentru motocositoare scoala

Număr anunț
DA26960301
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CRISTIAN (CUI 29517650)
Furnizor / câștigător
CONFORTEC SRL (CUI 16863466)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat