Atribuită Cumpărare directă

Servicii de fotografiere la nivel profesionist, cu expertiza pe domeniul sportiv (7 servicii), conform specificatii tehnice conform caiet de sarcini.

Număr anunț
DA26939424
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
MARIA STUDIO SRL (CUI 16616679)
Cod CPV
79960000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat