Atribuită Cumpărare directă

DORIM 200 BUCATI Virus Collection and Preservation System PREZENTA ACHIZITIE TINE LOC SI DE COMANDA SCRISA

Număr anunț
DA26943585
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33124130-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.880 RON
Valoare atribuită
1.880 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.880 RON

din 1.880 RON estimat