Atribuită
Cumpărare directă
Robot de pornire portabil pentru camioane STARTPACK TRUCK Realizat pentru pornirea bateriilor pentru camioane, vehicule, vehicule comerciale, benzina/diesel. Bateria integrata de 22 Ah face din robotul de pornire o sursa de incarcare si pentru alte dispozitive electrice cum ar fi: televizoare, laptopuri, aparate foto, aparate casnice etc. Poate fi folosit pe timp de noapte datorita lanternei cu 7 led-uri (7x3.6W) incorporata. Incarca bateriile 100%, eficientizandu-le si maximizandu-le durata de viata. Tester integrat pentru a verifica nivelul incarcarii bateriei interne. Alarma sonora impotriva inversarii polaritatii. Se livreaza cu cabluri din cupru 2x1.80mm, cu diametrul de 25mm2 si clesti izolati de 600A. Echipat cu o siguranta externa inlocuibila. (include o siguranta de inlocuit). Kit-ul continesi un incarcator de 12V. Caracteristici tehnice: Capacitate: 2x22Ah; Curent de demarere: 750A/3200A (12V) si 650A/1600A (24V); Dimensiuni: 390x225x500mm; Greutate: 16kg. Garantie: 12 luni f02 025448
- Număr anunț
- DA26931772
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
- Furnizor / câștigător
- TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
- Cod CPV
- 31153000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.749 RON
- Valoare atribuită
- 1.749 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.