Atribuită Cumpărare directă

Tableta scolara cu internet de 24 luni inclus, de configuratie conform ofertei depus la anuntul publicat pe SICAP nr. ADV1182870.

Număr anunț
DA26926758
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC MIKES KELEMEN (CUI 4404664)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
30213200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.428,36 RON
Valoare atribuită
22.428,36 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.428,36 RON

din 22.428,36 RON estimat