Atribuită
Cumpărare directă
Pachet periferice IT si consumabile laser, include: 1. Refil cartus laser HP 3 buc * 75.63 lei= 226.89 lei 2. Cartus laser OKI MC 363 rosu 1 buc * 285.71 lei= 285.71 lei 3. Cartus laser OKI MC 363 galben 1 buc * 285.71 lei= 285.71 lei 4. Cartus laser OKI MC 363 albastru 1 buc * 285.71 lei= 285.71 lei 5. Cartus laser OKI MC 363 negru 1 buc * 302.52 lei= 302.52 lei
- Număr anunț
- DA26926621
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
- Furnizor / câștigător
- EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.386,54 RON
- Valoare atribuită
- 1.386,54 RON
- Data publicării
- 26.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.