Atribuită
Cumpărare directă
Baie de curatare cu ultrasunete controlata ultrasonic prin intermediul unui microprocesor, tehnologie sweep. Sistem de traducatoare sandwich cu frecventa de 37 KHz. Vasul de ultrasonare este confectionat din otel inox cu o buna rezistenta la efectul de cavitatie. Panoul de control este intuitiv si usor de utilizat. Functia sweep asigura o distributie uniforma a undelor in interiorul baii de ultrasonare. Prezinta functie de incalzire. Capacul si cosul de imersie nu sunt incluse si se comanda separat.
- Număr anunț
- DA26937209
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare pentru Textile si Pielarie Bucuresti (CUI 9311329)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 42943200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.732,78 RON
- Valoare atribuită
- 4.732,78 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.11.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.