Atribuită Cumpărare directă

Lant 30 dinti 3/8 6 buc Lant 34 dinti 3/8 4 buc Ulei amestec 7 buc Pila Rotunda 5,5 12 buc Pila lata 12 buc

Număr anunț
DA26963940
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA OCOLUL SILVIC IZVORUL SOMESULUI MARE RA (CUI 32521937)
Furnizor / câștigător
DENDRO TOOLS S.R.L. (CUI 35341558)
Cod CPV
42675100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.171,42 RON
Valoare atribuită
1.171,42 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.171,42 RON

din 1.171,42 RON estimat