Atribuită Cumpărare directă

M2 Basic model 2020 + ADAPTOR PRIZA !!! Acest dispozitiv foloseste metoda oscilometrica de masurare a tensiunii arteriale. El detecteaza miscarea sangelui prin artera brahiala si o converteste in valori digitale pe care le afiseaza pe ecran. Masuratori precise. Cu OMRON M2 Basic, puteti masura tensiunea arteriala confortabil, rapid, si precis. El inglobeaza tehnologia Intellisense care elimina disconfortul umflarii peste masura a mansetei. De asemenea, poate detecta aparitia pulsului neregulat in timpul monitorizarii obisnuite a tensiunii arteriale Numele produsului: M2 Basic (HEM-7121J-E). Descrierea produsului: Tensiometru automat de brat Categoria produsului: Sfigmomanometru electronic.. Informatii logistice Caracteristici. - Tehnologie Intellisense. - Detectie puls neregulat - Indicator de infasurare corecta a mansetei - Validat clinic Continutul pachetului - Aparat. - Manseta de brat (HEM-CR24) - 4 baterii tip“AA” - Manual de instructiuni - Adaptor alimentare Greutate Dimensiuni Aparatul 1 250 g (fara baterii) 112 mm x 140 mm (d) x 82 mm (h)

Număr anunț
DA26921113
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Boli Infectioase "Sf. Cuv. Parascheva" Galati (CUI 3347072)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI 22847422)
Cod CPV
33123100-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat