Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de deszapezire_ 3 luni_ 15.12.2020-15.03.2020_ 4 utilaje ( 2 cu lama, 1 utilaj de imprasitiat si 1 utilaj cu cupa pentru material antiderapant), Combustibilul si materialul antiderapant sunt in sarcina achizitorului. serviciul se va realiza pe raza comunei Buturugeni (satele apartinatoare)
- Număr anunț
- DA26937697
- Autoritate contractantă
- Comuna Buturugeni (Consiliul Local Buturugeni) (CUI 5519603)
- Furnizor / câștigător
- AGRICOLFERM SRL (CUI 18733128)
- Cod CPV
- 90620000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2020 00:00
- Data finalizării
- 02.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.