Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru autoturismul Ford Ecosport si KIA Sportage, respectiv pentru autoutilitarele Ford Tourneo Connect și Dacia Dokker conform atasamentului. Va atasam prezentei Caietul de sarcini cu toate specificatiile si conditiile autoritatii contractante și Anexa cuprinzând caracteristicile tehnice ale autovehiculelor, urmind ca dvs. dupa studierea si acceptarea in totalitate a cerintelor specificate prin Caietul de sarcini sa dati curs prezentei achizitii.

Număr anunț
DA27005876
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Arad (CUI 3519941)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.654 RON
Valoare atribuită
3.654 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.654 RON

din 3.654 RON estimat