Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj instalatie de iluminat festiv conform invitatiei de participare nr. 6118 din 23.11.2020

Număr anunț
DA26960265
Autoritate contractantă
Comuna Hidiselu de Sus (CUI 4660743)
Furnizor / câștigător
MICLĂU ADRIAN VASILE PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 39539648)
Cod CPV
45316110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.650 RON
Valoare atribuită
19.650 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.650 RON

din 19.650 RON estimat