Atribuită Cumpărare directă

Achiziție de servicii de certificare SSL pentru domeniul ''prefectura.mai.gov.ro'' - conform comenzii ferme nr. 600034/18.11.2020, din atasament.

Număr anunț
DA26926521
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
SOFTESS 21 S.R.L. (CUI 21788662)
Cod CPV
79132000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790 RON
Valoare atribuită
790 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
26.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

790 RON

din 790 RON estimat