Atribuită Cumpărare directă

Realizata conform Ordinului 277/11.03.2015. A primit avizul CSML nr.1 din 20.03.2015. Trusa este compusa din: 1. un holder + doua ace de punctie venoasa; 2. doua manusi latex; 3. doua tampoane de unica folosinta impregnate cu dezinfectant tegumentar nonalcoolic (clorura de benzalconiu); 4. patru vacuette de 6 ml cu fluorura de Na + oxalat de K sau cu citrat de Na, inscriptionate cu numarul mostrei, seria sigiliului si caseta libera pentru consemnarea numelui, datei si orei; Etichetele sunt colorate diferit; 5. un container din material plastic pentru cele 4 vacuette; 6. un container din material plastic pentru materialele consumabile necesare recoltarii; 7. un sigiliu autocolant pentru containerul cu eprubete; 8. formularele necesare, conform Ordinului 277/11.03.2015, in 3 exemplare, pe hartie autocopiativa; 9. un sigiliu inseriat cu grad de securitate sporit, cu fir de plastic si inel metalic, cu partile componente lipite cu curent de inalta frecventa, de unica folosinta; 10. doi plasturi necesari dupa recoltarea sangelui. 11. o cutie de carton special impachetata antiefractie si inscriptionata. TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.

Număr anunț
DA26924138
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
MORPHEUS GRUP SRL (CUI 15247689)
Cod CPV
33954000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.684 RON
Valoare atribuită
6.684 RON
Data publicării
26.11.2020 00:00
Data finalizării
27.11.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.684 RON

din 6.684 RON estimat