Atribuită
Cumpărare directă
Livrare : DECEMBRIE 50 pachete FASOLE GALBENA CONGELATA PUNGA 1 KG IANUARIE 50 pachete FASOLE GALBENA CONGELATA PUNGA 1 KG DECEMBRIE 50pachete FASOLE VERDE CONGELATA PUNGA 1KG IANUARIE 50pachete FASOLE VERDE CONGELATA PUNGA 1KG DECEMBRIE 200pachete Spanac congelat Frunze punga 400 grame IANUARIE 100 pachete Spanac congelat Frunze punga 400 grame
- Număr anunț
- DA26984682
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15331100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.980 RON
- Valoare atribuită
- 2.980 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.