Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto CASCO pentru auto DACIA LOGAN ,Capacitate cil.; 1461 ,Putere motor ; 50 , Tonaj 1600 . VALABILITATE - 06.12.2020 - 05.12.2021. PRIMA DE ASIG. = 835.90 LEI

Număr anunț
DA26959002
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII DOLJ (CUI 13604360)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,90 RON
Valoare atribuită
835,90 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,90 RON

din 835,90 RON estimat