Atribuită Cumpărare directă

Procesor Intel® Core™ i5 2.30 GHz, 8GB RAM, 120GB SSD, Intel HD Graphics, Microsoft Windows 10 Home COA inclus

Număr anunț
DA26960354
Autoritate contractantă
Liceul Teoretric ”George St. Marincu” (CUI 4711600)
Furnizor / câștigător
SISTOP NETWORK SRL (CUI 33750432)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.110 RON
Valoare atribuită
4.110 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.110 RON

din 4.110 RON estimat