Atribuită Cumpărare directă

C816+cutie cu traf+tast LCD KP-16LCD+MPV-16DTMF+acu. 7a - Kit de alarma compus din placa centrala alarmare cerber C816, carcasa plastic,transformator de alimentare, tastatura LCD KP-16LCD, modul pentru procesare vocala MPV-16DTMF si acumulator 7Ah

Număr anunț
DA26999942
Autoritate contractantă
INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI 4204259)
Furnizor / câștigător
IT & SECURITY SUPPLIERS SRL (CUI 36672304)
Cod CPV
31625300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
913,60 RON
Valoare atribuită
913,60 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

913,60 RON

din 913,60 RON estimat