Atribuită Cumpărare directă

Format 16x16 cm, 7file tipar color fata verso carton cretat 150 gr./mp suport carton cretat 350 gr./mp, spiralat,Format A3, 13 file tipar fata color pe HDC 170 gr/mp, coperta tipar color pe HDC 200 gr./mp, laminare, spiralat

Număr anunț
DA27023354
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN DE ARTA "CENTRUL ARTISTIC BAIA MARE (CUI 19235369)
Furnizor / câștigător
EUROTIP SRL (CUI 12472503)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.650 RON
Valoare atribuită
7.650 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
10.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.650 RON

din 7.650 RON estimat