Atribuită
Cumpărare directă
42446567 AJAX GEAM CRIST.CLEAN 500 BU 5 1 P 54730312 TEO SAP.LIC.HYGIENE 400ML BU 8 1 46042917 SANO SPARK LAVANDA DET.VA BU 1 1 36750180 SATINA DEGRESANT UNIV.500 BU 2 1 26636225 NUFAR MOBILA 500ML BU 2 1 44406585 DOMEST.PINE 1L+250ML BU 2 1 41669623 NUFAR PT FAIANTA 1L RE 4 1 85165918 ROPACK BURETI VASE 10BUC PG 1 1 68818822 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 6 1 20649802 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 1 40 56153174 FINE TO.PROS.PLIAT V 1ST BU 2 4 62159314 REGINA LOVE PROS.DEC.3STR BU 3 1 26291682 ANA ALCOOL SANITAR 70% 1L BU 18 1 40117194 DERMOFARM DEZINF.MAINI 75 BU 4 1 99147746 SCR BLOCN.ADEZ 75X75/100F IF 3 5 42900365 DRB ADEZIV STICK 36GR/SET BU 4 3 29224201 MAP CAPSATOR ADVANCE 24/6 BU 1 1 33277559 MAP PERFORATOR METAL 40/4 BU 1 1 44416832 ARH SFOARA BUMBAC 6/SET SE 1 6 35945674 TPS REZ. MOP BUMBAC MAR.L SE 3 3 43914134 DRB MARKER PERMANENT/SET BU 4 3 16692733 ICO CREION GRAFIT HB/4 BU IF 3 4 68060334 BIC PIX ORANGE FINE/ALBAS BL 10 20
- Număr anunț
- DA26966134
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALCEA (CUI 4244180)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.215,98 RON
- Valoare atribuită
- 1.215,98 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.