Atribuită Cumpărare directă

Calculator Inaza Office Plus, Intel Celeron Dual Core G3920, RAM 8GB, SSD 240GB, Intel HD Graphics 510, No Os - OFFICE-PLUS si Monitor LED Lenovo S24e, 23.8inch, 1920x1080, 4ms, Black - 61CAKAT1EU

Număr anunț
DA26990540
Autoritate contractantă
Comuna Branesti (Primaria Branesti) (CUI 4344457)
Furnizor / câștigător
FLAX COMPUTERS SRL (CUI 14639030)
Cod CPV
30213300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.204,21 RON
Valoare atribuită
1.204,21 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.204,21 RON

din 1.204,21 RON estimat