Atribuită Cumpărare directă

otel lat: - 20x3=6 kg - 20x5=10 kg - 20x8=15 kg - 30x3=9 kg - 40x3=12 kg - 50x3=14 kg cornier: -20x20x3=16 kg -30x30x3=25 kg -40x40x3=89 kg -50x50x5=14 kg tevi rectangulare bare la 6m

Număr anunț
DA26966914
Autoritate contractantă
Societatea Compania de Transport Public Iasi SA (CUI 32175213)
Furnizor / câștigător
METAROM TRADING SRL (CUI 15983626)
Cod CPV
44330000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.829,28 RON
Valoare atribuită
1.829,28 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.829,28 RON

din 1.829,28 RON estimat