Atribuită
Cumpărare directă
Distrugator cu design compact, functie manuala de auto-start. Ideal pentru birourile mici un utilizator. Tip de taiere: straight-cut. Dimensiuni particule: 6 mm. Nivel de securitate: 2. Capacitate/coli: 8 coli. Capacitate maxima recomandata de documente distruse: 120 coli/zi. Ciclu de lucru: 2 minute, cu 30 minute pauza. Distruge doar hartie. Brand Fellowes Capacitate cos 15 l Distruge capse si agrafe nu Distruge carduri nu Distruge cd nu Nivel securitate 2 Numar coli 8 coli Tip taiere straight-cut
- Număr anunț
- DA26991792
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Maramures (CUI 9705242)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI 32794252)
- Cod CPV
- 30191400-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 496,50 RON
- Valoare atribuită
- 496,50 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.