Atribuită Cumpărare directă

Servicii cazare participanti cursuri perfectionare. Curs „Managementul proiectelor in contextul perioadei de programare 2021 - 2027”, Perioada 06.12-13.12.2020, Hotel Ana Hotels Poiana Brasov, Tarif curs 980 lei cuTVA / Tarif cazare 4.750 lei cu TVA.

Număr anunț
DA26957406
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA PENTRU EGALITATEA DE SANSE INTRE FEMEI SI BARBATI (CUI 33160563)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.347,34 RON
Valoare atribuită
5.347,34 RON
Data publicării
03.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.347,34 RON

din 5.347,34 RON estimat