Atribuită Cumpărare directă

Servicii de dezinfectie cu substante avizate de Ministerul Sanatatii. La suprafata plana pentru dezinfectie se va aplica un coeficient de 2.5 pentru pereti, tavan mobilier etc.

Număr anunț
DA26951080
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE UNITATEA TERITORIALA 355 (CUI 26294783)
Furnizor / câștigător
DERATI VET SRL (CUI 15648095)
Cod CPV
90921000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat