Atribuită Cumpărare directă

Distrugator documente, A4, 10 coli, fanta CD/card

Număr anunț
DA26991973
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI HARGHITA (CUI 4245470)
Furnizor / câștigător
RIK SRL (CUI 1889794)
Cod CPV
30191400-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
538,81 RON
Valoare atribuită
538,81 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

538,81 RON

din 538,81 RON estimat