Atribuită Cumpărare directă

Saci hartie natur 40x67cm SI 50x87cm

Număr anunț
DA26979028
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
Furnizor / câștigător
BIROTICA RS SRL (CUI 32329177)
Cod CPV
18937000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.635 RON
Valoare atribuită
2.635 RON
Data publicării
05.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.635 RON

din 2.635 RON estimat