Atribuită
Cumpărare directă
Procese verbale de constatare și sancționare a contravenției - ordine publică, format A5 : 10 carnete x 50buc/carnet (de la seria PHPRB nr. 2501 la seria PHPRB nr.3000) Procese verbale de constatare și sancționare a contravenției - circulație, format A4 : 3 carnete x 50buc/carnet (de la seria PHPRB nr. 3001 la seria PHPRB nr.3150)
- Număr anunț
- DA26984282
- Autoritate contractantă
- ORASUL BREAZA (CUI 2845486)
- Furnizor / câștigător
- ELSTAR GROUP SRL (CUI 1321890)
- Cod CPV
- 22820000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,22 RON
- Valoare atribuită
- 267,22 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.