Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativă a autoturismelor împotriva avariilor accidentale și furtului (CASCO) din parcul auto al P.Î.C.C.J.(23 autovehicule), anunț de publicitate nr. ADV1183600/12.11.2020. Poliţele de asigurare CASCO se încheie pe o perioada de 12 luni, pentru un număr de 23 autoturisme, conform prevederilor din caietul de sarcini asociat anunuiț de publicitate nr. ADV1183600/12.11.2020 .

Număr anunț
DA26972297
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4364748)
Furnizor / câștigător
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE (CUI 14785760)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.584,60 RON
Valoare atribuită
16.584,60 RON
Data publicării
04.12.2020 00:00
Data finalizării
04.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.584,60 RON

din 16.584,60 RON estimat