Atribuită
Cumpărare directă
CONTINUT PACHET: COD DENUMIRE PRET UNITAR RON FARA TVA EA5000P MOTOFIERASTRAU CU LANT 1722.6891 LEI + TVA 445045631 LAMA DE GHIDAJ MAKITA 45CM 92.4370 LEI + TVA 958086672 LANT DE FIERASTRAU MAKITA 45CM 84.0336 LEI + TVA 56057504328 PILA CU SUPORT 4.8 29.4118 LEI + TVA 56057724006 ULEI PT LANT 1L X 2 BUC. 12.6050 LEI + TVA 07813198410 ULEI AMESTEC 1L 21.0084 LEI + TVA
- Număr anunț
- DA26990524
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
- Furnizor / câștigător
- EPINVEST SRL (CUI 6541951)
- Cod CPV
- 44510000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.974,79 RON
- Valoare atribuită
- 1.974,79 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.