Atribuită Cumpărare directă

1. Bloc start competitie Casal - 4 bucati 2. Bila aruncare 4 KG - 1 bucata 3. Bila aruncare 5 KG - 1 bucata 4. Bila aruncare 6 KG - 2 bucati 5. Scaun arbitru - 1 bucata 6. Minge baschet Spalding - 1 bucata

Număr anunț
DA27007168
Autoritate contractantă
Colegiul National Militar "Dimitrie Cantemir" BREAZA -Unitatea Militara02525 Breaza (CUI 2843353)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
Cod CPV
37400000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.806 RON
Valoare atribuită
3.806 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.806 RON

din 3.806 RON estimat