Atribuită Cumpărare directă

TRUSA SANITARA COMPLETA PT. INSTITUTII AVIZATA DE MINISTERUL SANATATII.LIVRARE GRATUITA.Sunt destinate pentru dotarea posturilor de prim ajutor fixe (sectii de productie, spatii comerciale si de depozitare, unitati de învatamânt, cultura si arta, camine, autogari, aeroporturi, unitati de alimentatie publica si hoteliere, unitati prestatoare de servicii catre populatie etc.).Cutia si continutul sunt conforme cu Ordinul Ministrului Sanatatii 427/14.06.2002 si ordinului comun al Ministrului Muncii Nr. 508/20.11.2002 si al Ministrului Sanatatii Nr.933/25.11.2002 si sunt certificate de Ministerul Sanatatii Publice cu certificatul Ro/S-042-088/2007. DIMENSIUNE 385x285x115mm. Trusele medicale sunt însotite de accesorii de prindere pe perete (suruburi si dibluri) sau introduse într-o husa cu mâner pentru a putea fi transportate la locul eventualelor accidente. TRANSPORT GRATUIT.

Număr anunț
DA27018706
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA GALATI (CUI 3127220)
Furnizor / câștigător
SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
Cod CPV
33141620-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134,49 RON
Valoare atribuită
134,49 RON
Data publicării
09.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,49 RON

din 134,49 RON estimat