Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional Laser HP Laserjet PRO MFP M479FDN, A4, color, Retea, Duplex, ADF

Număr anunț
DA27029500
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.723,58 RON
Valoare atribuită
1.723,58 RON
Data publicării
10.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.723,58 RON

din 1.723,58 RON estimat