Atribuită
Cumpărare directă
MA Cant. UV -------------------------- -- -------- ---- AUT.ROM B.CEL DUBLU A C 5 BU 36 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,796 1 CARNE TOCATA PORC CONG.KG KG 0,780 1 PORTOCALE GR KG CI KG 10,960 1 CARTOFI ALBI RO 10KG C.I BU 2 1 USTUROI RO 250G BUC CI BU 1 1 VARZA ALBA RO KG CI KG 16,980 1 CEAPA GALBENA RO.KG CI VR KG 1,978 1 BANANE GH KG C.I VRAC KG 2,124 1 BANANE GH KG C.I VRAC KG 2,120 1 D ALE GURII CIUPERCI TA.4 CV 6 1 ELIO ROSII CUBURI 380G CV 7 1 SULTAN PAS.TOM.24% 800G+7 CV 3 1 ARNOS SPAGHETTI 400G 3+1 PG 1 3 RUSTIC TAITEI 200G PG 1 1 TPS OTET ALCOOL ETILIC 9G BU 1 1 CIO PIPER MACINAT 15G PG 2 1 CIO CIMBRU 8G PG 2 1 CIO PATRUNJEL 8G PG 2 1 CIO LEUSTEAN 6G PG 2 1 DELIK AT LEGUME 2X200G-20 PA 2 1 DELIKAT GUST LEGUME 200G PG 1 1 BOUNTY CIOCO LAPTE 57G BU 18 1 LION KING SIZE 60G BU 18 1 ROSHEN CRACK.SANDW.CCO/AL BU 36 1 ROSHEN NAPOLIT.ALUNE72G BU 13 1 TEDI PETIT BEURRE 50G BU 36 1 OLYMPIA BORS CU LEUSTEAN BU 6 1 AS.OUA COD3 CLASA M 30BU CA 1 30 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG.CG.K KG 14,380 1 PIEPT PUI DEZ.F.P.PG.CG.K KG 13,420 1 PULPE DEZ.PUI TAV.KG KG 16,060 1 CAMARA V.AMESTEC MEXICAN PG 1 1 DUJARDIN AMESTEC MEXICAN PG 1 1 MIX COLORADO CG.2500G BU 1 1 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 3 1 SURASUL SOARE.UL.FLS.1L ST 6 1 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 1 1
- Număr anunț
- DA26965954
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Braila (CUI 4205564)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.090,38 RON
- Valoare atribuită
- 1.090,38 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.