Atribuită Cumpărare directă

CENTRALA TERMICA VIESSMANN VITODENS 050 33 KW IN PRET SUNT INCLUSE: - PRET ECHIPAMENT SI MATERIALE NECESARE MONTARII ACESTEIA - MANOPERA DE MONTAJ - PROBE DE FUNCTIONARE - AUTORIZARE ISCIR.

Număr anunț
DA26943352
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI 13254388)
Cod CPV
39715210-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.970,39 RON
Valoare atribuită
6.970,39 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
07.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.970,39 RON

din 6.970,39 RON estimat