Atribuită Cumpărare directă

Solid state drive (SSD) Samsung 860 EVO, 500GB 2.5", WEBCAM LOGITECH C270 EMEA, MULTIFUNCTIONAL LASER HP COLOR LASERJET PRO MFP M479FDW, Monitor LED DELL Professional P2719H, Office Standard 2019 SNGL OLP NL

Număr anunț
DA26951580
Autoritate contractantă
APA CANAL SIBIU SA (CUI 2684940)
Furnizor / câștigător
TOP TECH (CUI 2114184)
Cod CPV
30211200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.975 RON
Valoare atribuită
4.975 RON
Data publicării
02.12.2020 00:00
Data finalizării
03.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.975 RON

din 4.975 RON estimat