Atribuită
Cumpărare directă
Pachet detergent de vase FAIRY Lemon, 1.3l + FAIRY Lemon, 450ml 3 13.18 39.54 CON05914 Prosop bucatarie SANO Optima Mega, 2 straturi, 2 role 6 5.24 31.44 GELHDEZ500ML Gel dezinfectant SIMBIO, 500ml 3 12.79 38.37 GELHDEZ60ML Gel dezinfectant SIMBIO, 60ml 20 4.93 98.60 CON012414 Burete de vase MADERO 012414, 20 bucati 2 7.64 15.28 CON015712 Burete de vase MADERO 015712, 10 bucati 1 12.93 12.93
- Număr anunț
- DA27024533
- Autoritate contractantă
- COMUNA COZMESTI (CUI 4540623)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 39831210-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236,16 RON
- Valoare atribuită
- 236,16 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.