Atribuită Cumpărare directă

Robinet trecere ¾ -4buc, Robinet ppr fi32 -5buc, Racord compres 25 -4buc, Filtru y ppr fi25 -1buc, Robinet radiator tur -20buc, Robinet radiator retur -20buc, Adaptor ppr 20 -12buc, Cot conector 20 -12buc, Foarfeca ppr -1buc, Diblu 8 -5buc, Diblu 6x6 -2buc, Diblu 6x40 -2buc, Spuma poliuretanica pai -5buc, Spuma poliuretanica 700ml pistol -3buc, Silicon sanitar -8buc, Baterie apa rece -3uc, Sifon 121 fi40 -7buc, Robinet ppr 20 -7buc, Teava ppr 20 -6buc, Teava pvc 110/3m -4buc, Surub autoforant 2.5x35 -4buc, Surub autoforant 2.5x25 -3buc, Pasta verde -4buc, Sfic -3buc, Racord ½-1/2 60cm -6buc, Robinet coltar ½-1/2 -5buc, Robinet DS ½ fonta -4buc, Presa silicon -1buc, Mufa ppr 20 -7buc, Niplu spania ½ -12buc, Cot ppr 20 -9buc, Pistol spuma Den Braven -1buc, Bazin WC Launa -3buc, Vas WC Cil -2buc

Număr anunț
DA26989194
Autoritate contractantă
Liceul „Alexandru Odobescu” Lehliu-Gară (CUI 3797026)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
42131400-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.908,41 RON
Valoare atribuită
2.908,41 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.908,41 RON

din 2.908,41 RON estimat