Atribuită Cumpărare directă

Servicii revizie calculatoare si periferice 01.01.2021-30.04.2021

Număr anunț
DA27001919
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectie Sociala Calarasi (CUI 24714210)
Furnizor / câștigător
IT SERVICE SRL (CUI 17140017)
Cod CPV
50312000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat