Atribuită Cumpărare directă

Set de birou lux din lemn FORPUS, 8 piese - visiniu COD: 308121024 Ideal pentru cadou! Contine: set 2 tavite pentru documente, suport cuburi de hartie, deschizator plicuri, suport pentru 2 pixuri, suport instrumente de scris, suport carti de vizita, suport pentru notite, mapa de birou

Număr anunț
DA27006072
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA ILFOV (CUI 10086689)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,07 RON
Valoare atribuită
268,07 RON
Data publicării
08.12.2020 00:00
Data finalizării
09.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,07 RON

din 268,07 RON estimat