Atribuită Cumpărare directă

TRANSPALET PRAMAC GS25S4 2,5T TRAVERSA BTP TURBO 78 ANTRACIT 1 M TRAVERSA DAVO 33034 MULTICOLOR 1 M SIKA MULTISEAL GREY 10MX150MM ASPIRATOR GEAMURI WV2 1.633-487.0

Număr anunț
DA26985028
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CALINESTI OAS (CUI 17344327)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.696,29 RON
Valoare atribuită
1.696,29 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.696,29 RON

din 1.696,29 RON estimat