Atribuită
Cumpărare directă
Asigurarea CASCO (AVARIISI FURT), +act aditionale ; Fransize: FDP=0(zero); FDT=0(zero); Suma asigurata Casco: 87600lei 2) Date despre auto/ polita/ AUTOTURISM Dacia Duster, VL10WXF, SERIE SASIU VF1HJD40666402885, AN FABRICATIE 2020 3) Valabilitate: 1AN 4) Prima de asigurare – 1597 LEI / 1an-plata in 4 rate (rata 1-400lei)
- Număr anunț
- DA27030752
- Autoritate contractantă
- Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.597 RON
- Valoare atribuită
- 1.597 RON
- Data publicării
- 10.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.