Atribuită
Cumpărare directă
HARTIE A4. ABSOLUT TOP 5.00 CALCULATOR CANON AS2400 14DIG BUC 1.00 PIX CELLO SAPHIRE 0.7 BUC 4.00 rezerva pix cello BUC 4.00 HARTIE A4 160GR CANON TOP 1.00 CARTUS INKJET HP 337 BK BUC 1.00 FOARFECA BIROU DACO BUC 1.00 NOTES CUB DELI NEON BUC 1.00 ACUARELE 12 CULORI MILAN BUC 5.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 5.0CM BUC 3.00 BIBLIORAFT PVC HERLITZ 7.5CM BUC 3.00 RIGLA 30 CM METALICA BUC 1.00
- Număr anunț
- DA27022384
- Autoritate contractantă
- Comuna Zanesti (Primaria) (CUI 2612952)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 418,21 RON
- Valoare atribuită
- 418,21 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.