Atribuită
Cumpărare directă
Produs Cod Nr buc Pret unitar (lei fara tva) Valoare (lei fara tva) 1 PANZA FIER ALT.S3456XF/Progressor for Wood-Metal 2608654406 20 27.73 554.62 2 PANZA PENDULAR T244D 2608630058 20 4.62 92.44 3 PINZE PROGRESSOR T234X - set 3 bucti 2608633523 6 24.37 146.22 4 Portbit Wera 05073421001 1 63.02 63.02 5 Portbit Wera, 1/4"x57 05052575001 4 37.82 151.26 6 Bit Wera, profil Pozidrive, PZ2 x 15 bucati 05057763001 1 152.10 152.10 7 BITZ PZ1X25MM 05057620001 2 12.61 25.22 8 Bit Wera, profil Pozidrive, PZ 3x25 05057622001 2 12.61 25.22 9 Cleste sudura mig mag multifunctional UNIOR 1 117.00 117.00 TOTAL (lei fara tva) 1327.10
- Număr anunț
- DA27009953
- Autoritate contractantă
- Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
- Furnizor / câștigător
- DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.327,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.327,10 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.