Atribuită
Cumpărare directă
1 serv. ( schimb ulei motor 15l, filtru ulei, filtru aer interior+exterior, filtru ulei hidraulic, filtru combustibi = 2, ulei punte spate =25l, filtru transmisie, consumabile, garnitura cauciuc, vaselina 1.6kg, inel 0 = 2, sprey degresant = 3, vaselina sprey =2, manopera.) conform ofertei SDO 06220 pentru UM 01430 Bacesti. Factura se va emite pentru UM 01405 Muncelu.
- Număr anunț
- DA26954882
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 01405- MUNCELU DE SUS (CUI 4701347)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 50000000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.676,64 RON
- Valoare atribuită
- 3.676,64 RON
- Data publicării
- 03.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.