Atribuită
Cumpărare directă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei din Cluj-Napoca, str. C. Daicoviciu nr.2 CIF 4722536 doreste sa achizitioneze un sistem desktop PC – processor I7, generație 9 (3GHz), memorie internă 8 GB DDR4RAM, HDD 1TB SATA 3, sursă 450W, placă video integrate, USB 2.0:4, 3.0:2, VGA:1, DVI:1, RJ-45:1, caști, microfon, audio 7.1, DVD+/-RW = 1buc., necesar pentru activitatea curentă, având în vedere că sistemul care există în gestiune este foarte vechi, nu mai funcționează deloc, iar componentele nu se mai găsesc pe piață.
- Număr anunț
- DA26984656
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI 15025380)
- Cod CPV
- 30213300-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.