Atribuită
Cumpărare directă
Materiale de intretinere pentru instalatii ref.804/04.12.2020 1 SET CAP TEERMOSTATIC NOVAPEX SI ROB,TERMOSTATICbuc 2 ROBINET TUR COLTAR 1/2`` FIT 70/02 buc 2 ROBINET RETUR COLTR-PRESETUPA buc 2 TEAVA CUPRU D.15X0.7 BARA 3MT/BUC buc 1 ADAPTOR CUPRU 15-1/2 (INT-FIL.EXT) buc 4 MUFA CUPRU 22 (INT-INT) buc 8 TEU REDUS CUPRU 22-15-22 (INT X 3)buc 4
- Număr anunț
- DA27014501
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
- Furnizor / câștigător
- SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
- Cod CPV
- 44115210-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 218,57 RON
- Valoare atribuită
- 218,57 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.