Atribuită
Cumpărare directă
4018762 STERGATOR FINNTURF 15MM 36GRI L=0,91 M 4 M x 71,18 4006919 STERGATOR HM FINGERTIP 355 ZWART 60x100 4BUC x 51,26 7053775 AGENT DE DESZAPEZIRE SI DEZGHET-ADD-3 KG 5 BUCx16,38 7056608 COS HARTIE VENETIA ROSU 95004 20 BUC x 4,03 7055759 LAVETE ABRAZIVE EXPERTTO 4BUC/SET 15X9CM 15 BUC x 1,63 7041641 PROMAX CREMA CURATAT 500GR LEMON 6 BUC x4,58 7041672 PROMAX LEMN PARCHET 5L CLASIC CANISTRA 2 BUC x 28,00 7037949 MATURA CU COADA PLASTIC 120CM 10 BUC x 23,45 7000578 FARAS PENTRU CURATENIE INO459I1 8 BUC x 2,36 7055657 SET TOALETA PATRAT BLUE 29175 9 BUC x 4,16 7052880 LAVETA MICROF 32*32 GEAMURI SI OGLINZI 10 BUCx 5,92 7053111 GALEATA CCA 14L STORCATOR (GRI+VERDE) 10 BUC x 18,09 7039362 GLADE GEL RELAX ZEN 2+1GR 3X150GR 4 PAC x 13,32 7027210 PRONTO SPRAY SPRINGTIME/LEMON 10 BUC x 15,92 7041644 PROMAX DETARTRANT FLORAL 1L 6 BUC x 5,84
- Număr anunț
- DA27015710
- Autoritate contractantă
- Unitatea Militara 0568 Baia Mare (CUI 4157335)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.573,26 RON
- Valoare atribuită
- 1.573,26 RON
- Data publicării
- 09.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.