Atribuită
Cumpărare directă
CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Aspirator cu spalare Tip alimentare La retea Tip suprafata Multi-suprafete Adancime 480 mm Latime 441 mm Inaltime 386 mm Greutate 7.8 Kg Culoare Galben/Negru SPECIFICATII TEHNICE Putere 1400 W Tensiune alimentare 220 V 240 V Capacitate colectare 4 l Lungime cablu 7.5 m FILTRARE & ACCESORII Tip sac Hartie Accesorii incluse Perie speciala Accesoriu pentru spatii inguste Garantie : 24 de luni
- Număr anunț
- DA26991876
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA DRAGUTESTI (CUI 29188221)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL EQUIPMENTS SRL (CUI 26486690)
- Cod CPV
- 39713430-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.580 RON
- Valoare atribuită
- 1.580 RON
- Data publicării
- 07.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.