Atribuită Cumpărare directă

RNP-Romsilva -Directia Silvica Dolj, cu sediul in str. Iancu Jianu, 19, Craiova, RO1590120, office@craiova.rosilva.ro achizitioneaza produsele, conform descrierii din caiet de sarcini anexat.

Număr anunț
DA26981590
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
31682530-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.810 RON
Valoare atribuită
3.810 RON
Data publicării
07.12.2020 00:00
Data finalizării
08.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.810 RON

din 3.810 RON estimat